Víz világnapja-Látogatás a Víztermelő Üzembe
Hírek
Intézményünk csatlakozott a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ által meghirdetett országos egészségnevelési kampányhoz: a HAPPY-héthez.
2024. március 21-én intézményünkben átadásra kerültek az első körben kiérkezett Junior Debrecen Városkártyák.
Vezetői pályázat megjelenése a kozszolgallas.ksz.gov.hu oldalon 2024. március 16. napján.