Városi Tehetséggondozó Program éves nyitó rendezvénye

2024. november 27-én a Városi Tehetséggondozó Programba beválogatott 5. évfolyamos diákjaink, részt vettek a program nyitó rendezvényén, a Kós Károly Művészeti Szakgimnázium, Technikum és Kollégium konferenciatermében.

A Városi Tehetséggondozó Program éves nyitó rendezvénye_0.pdf

Legutóbbi frissítés: 2025. 01. 17. 11:11